O nás

3 SOME CONCEPT vznikl z naší potřeby spojit radost ze sebevyjádření formou originálního stylu oblékání s láskou k udržitelnosti a láskou samým k sobě.

 

Tyto 3 oblasti jsme pojmenovali :

 

TAKE SOME THING:

Máme radi originální, vintage, kvalitní, jednoduché či designové oblečení. Ale hlavně milujeme naší planetu a otázka ekologie v nás silně rezonuje. Snažíme se v mnoha ohledech jednat udržitelně. Proto jsme založili originální secondhand shop, abychom mohli recyklovat co největší množství oblečení a abychom podpořili diverzitu mezi námi. V několika kategoriích si každý najde to svoje. Od prémiových značek, přes vintage nebo pre-owned oblečení od svých oblíbených #Umělců. 

 

SHARE SOME LOVE:

Chtěli jsme vytvořit web, u kterého by nešlo jen o nakupování, ale kde by se člověk i něco dozvěděl. Ideálně něco o sobě. I když se o sebelásce poslední dobou hodně mluví, myslíme si, že je ještě spousta prostoru, který by se sebelásce a sebepřijetí mohl věnovat. I proto vznikl tento náš blog. Chtěli bychom, aby jste si Vy, kteří navštívíte tyto stránky rádi odskočili z našeho katalogu a začetli se do vtipné povídky, sarkastického fejetonu, přečetli si inspirativní článek, či podívali se na video rozhovor. Budeme mluvit a sdílet odkazy o tom co nás zajímá a co nás i rozveselí či povzbudí. A určitě to bude mít nadhled a bude to zábava.

 

HELP SOME ONE 

Věděli jsme, že pokud se chceme 3 SOME conceptu věnovat dlouhodobě na 100%, musí mít tento projekt pro nás něco navíc, nějaký přesah. Rozhodli jsme se organizovat finanční sbírky na neziskovou činnost, pod naším programem 3 SOME HELPS, který je zaměřen na tému duševního zdraví u mladých lidí. 

 

DĚKUJEME VÁM!

 

ANDREJ & MARTIN

3 SOME CONCEPT

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu